SU GEÇİRMEZ

  Üretiminde kullanılan dış katman pvc membrane ürün, su geçirmez ve kir tutmazlık özelliklidir.


SERTİFİKALI

  Ürünlerimizde kullanılan tüm materyaller ISO TSE vb. kalite sistem kuruluşları tarafından onaylanmış sertifikalara hazıdır.


ÇEVREYE DUYARLI

  Skydome üretilirken kullanılan dış kaplama pvc membrane Free Ftalat özelliklidir. SKYDOME Eko Sistem dengesini gözeterek çevreye duyarlı ürünler üretmektedir.


DAYANIKLI

  Üretilen her bir SKYDOME zorlu kış şartları, çöl sıcakları vb. iklim şartlarına göre üretilirken, uzun yıllar kullanım ömrü ve fayda dengesi göz önüne alınarak üretilmektedir.


ÇELİK YAPI

  SKYDOME’lar da kullanılan tüm metal aksamlar üzerine sıcak galvaniz kaplama ve fırın boya uygulaması yapılmaktadır. Projenin durumuna göre çelik mm kalınlığı ve çap ölçüleri statik hesaplamalar doğrultusunda değişkenlik göstermektedir.


UZUN ÖMÜRLÜ

  SKYDOME bakım ve kullanım ömrü iklim şartlarına göre değişmektedir. Fakat, en zorlu iklim şartları gözönüne alınarak üretilen SKYDOME’lar uzun yıllar sorunsuz kullanılabilir.


KOLAY BAKIM

  SKYDOME için extra bakım gerekmemektedir. Dış katmanın belirli aralıklarla temizlenmesi ve bakım önerilerine uyulması halinde minimum bakım maliyetleri ile maximum verim elde edebilirsiniz.


TESLİMAT & KURULUM

  Özel ahşap sandık içerisinde sevk edilen SKYDOME için, Montaj ekibimizin profesyonelliğini deneyebilir veya kendinizde kolaylıkla kurulum yapabilirsiniz.